Konum: Klima Gazı R134A Gaz

R134A Gaz

R134A Gazları

Termodinamik ve fiziksel özellikleri ile R12'ye nazaran en yakın soğutucudur. Halen ozon tüketme katsayısı 0 olan ve diğer özellikleri açısından en uygun olan soğutucu maddedir. Araç soğutucuları ve ev tipi soğutucular için en uygun olan alternatiftir. Ticari olarak da temini olanaklıdır.

Yüksek ve orta buharlaşma sıcaklıklarında ve/veya düşük basınç farklarında kompresör verimi ve sistemin cop değeri R12 ile yaklaşık aynı olmaktadır. düşük sıcaklık için çift kademeli sıkıştırma gerekmektedir. R134a mineral yağlarla uyumlu olmadığından poliolester veya poliolalalkanliglikol bazlı yağlarla kullanılmalıdır. 

en ucuz r134a gaz fiyatları satış merkezi r 134 a gazı

R134A gaz fiyatları satış merkezi en ucuz buzdolabı gazları freon 134 gaz özellikleri ve fiyat listesi

R134a gaz markaları Dupont marka,Arkema marka ve Reflon markalarıdır.

R134 gaz fiyatı en ucuz ve en uygun fiyatlara klima gazları web sitemizden satın alabilirsiniz.Toplu alımlarda R 134a gaz fiyat için bizden teklif isteyiniz.

R12 Gaz Fiyatları Satış Merkezi En Ucuz Buzdolabı Gazları Freon R12 Gaz Özellikleri ve Fiyat Listesi

 
Teklif Al Online Teklif Formu

En Ucuz R22 Gaz Fiyatları

Mitsubishi Klima

En Ucuz R410A Gaz Fiyatları

R22 Gaz FiyatlarıEn Ucuz R22 Gaz Fiyatları
En ucuz ve en ekonomik R22 gazları için bizi arayınız


R410A Gaz Fiyatları
En Ucuz R410A FiyatlarıR-407C Soğutkanında olduğu gibi karışın gazıdır. 1 atmosfer basıncındaki kayanama sıcaklığı -51.57 C dir


R407C Gaz Fiyatları En Ucuz R407C Gazları
R-407C Klima cihazlarında yeni kullanılmaya başlanan ozonla dost yeni bir soğutkandırç 1 atmosfer basıncındaki kaynama sıcaklığı -43.79 C dir.

Bakır Boru

Seo

Seo Fiyatları

Mitsubishi Klima

Mitsubishi Klima

Klima Gaz Fiyatları

Klima Gaz Fiyatları Dupont Klima Gaz Fiyatları ve Arkema Klima Gazı Fiyatları başta olmak üzere her türlü klima gaz fiyatlarını bulabileceğiniz sitemizde ekonomik olarak size destek olan klima gaz fiyatlarını bulabilir en iyiye en ucuz fiyatla sahip olabilirsiniz. En iyi klima gazlarının kampanyalı klima gaz fiyatlarını bulabileceğiniz sitemiz aracılığı ile bütçenize dost çözümler sunuyoruz.